Hakkımızda

BizimHesap.com muhasebe programı bulut üzerinde çalışan bir ön muhasebe sistemidir. Borcunuzu, alacağınızı, stoklarınızı, çekinizi, senedinizi takip edebilmek için artık defterlerle, excel dosyalarıyla boğuşmayın.

BizimHesap.com ile müşterilerinizi, satışlarınızı, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi, stoklarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesabınıza internete bağlı her yerden, herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.

Faturalarınızı yazıcıdan çıkarır, müşterilerinize hesap ekstrelerini anında gönderebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

BizimHesap.com, bankaların internet şubeleri gibi güvenli bir altyapıda bulut ortamında çalışır. Bu şu anlama gelir; bilgilerinize dünyanın her yerinden en güvenli bir şekilde erişirsiniz.

Microsoft Azure tarafından sağlanan bulut teknolojisi sayesinde, bilgilerinizi saklamak için şirketinizde bir sunucu bulundurmanız gerekmez. Bir muhasebe yazılımı lisansı almanıza gerek kalmaz. Bilgilerinizin yedeğini almak için uğraşmazsınız. Virüs bulaştı, bilgisayar bozuldu gibi dertleri unutursunuz.

Nasıl Üye olurum?

BizimHesap.com adresinden hemen bir hesap açın, bir ay ücretsiz deneyin. Bir aylık sürenin sonunda memnun kalırsanız aylık KDV dahil sadece 34,90 TL’ye üye olun.